OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Strokovni sodelavec za področje ravnanja z odpadki - pripravnik

• 31 avgust 2021
OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor Bojan Kekec, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom: Strokovni sodelavec za področje ravnanja z odpadki - pripravnik, 1 zaposlitev.

Delovno mesto Strokovni sodelavec za področje ravnanja z odpadki - pripravnik je z dnem, 31. 8. 2021, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo kandidatov je 7 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

Zahtevani pogoji so navedeni v priloženi prilogi Podatki o prostem delovnem mestu oz. vrsti dela pod registrsko številko: OE43773 - Strokovni sodelavec za področje ravnanja z odpadki - pripravnik (vir: Zavod RS za zaposlovanje, http://www.ess.gov.si).

Tagi:
Oceni članek: