Obvestilo - ne bo vode!

Občina Šmarješke Toplice

• 27 september 2022
Obvestilo - ne bo vode!

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Družinska vas od hišne številke 43 do 49 v občini Šmarješke Toplice, da v sredo, 28.9.2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure.

VABILO - Projekt NovIKroG

Projekt NovIKroG

• 23 september 2022
VABILO - Projekt NovIKroG

Spoštovani,
vabimo vas na novinarsko konferenco, na kateri vam bodo predstavniki partnerjev projekta NovIKroG predstavili načrte za vzpostavitev prvega centra za krožno javno naročanje v Sloveniji, ki bo deloval v okviru Razvojnega centra Novo mesto.

Novinarska konferenca bo v torek, 27. 9. 2022, ob 11. uri na Komunali Novo mesto.

Pripravite in oddajte nevarne odpadke!

Mestna občina Novo mesto, Občina Šentjernej, Škocjan, Mirna Peč, Žužemberk, Dolenjske in Šmarješke Toplice

• 23 september 2022
Pripravite in oddajte nevarne odpadke!

V tednu od 3.10. do 7.10. 2022 zbiramo nevarne odpadke z premično zbiralnico po vseh osmih občinah. Preverite kdaj smo v vaši občini. Izkoristite akcijo, izberite sebi najprimernejšo lokacijo zbiralnice in oddajte nevarne odpadke brezplačno in na odgovoren način do okolja.

Preklic ukrepa prekuhavanja pitne vode!

Mestna občina Novo mesto

• 21 september 2022
Preklic ukrepa prekuhavanja pitne vode!

Obveščamo vse uporabnike pitne vode v naseljih Velike in Male Brusnice, Ratež, Gumberk, Sela pri Ratežu, Petelinjek, Potov vrh in višjega predela Smolenje vasi v Mestni občini Novo mesto, da ukrep prekuhavanja ni več potreben.

Odvoz kosovnih odpadkov

• 13 september 2022
Odvoz kosovnih odpadkov

Naročilo lahko posredujete prek telefona 07 39 32 456 ali elektronske pošte narocilo@komunala-nm.si. Naročilo velja za en odvoz, do 2 m3 kosovnih odpadkov. Odvoz kosovnih odpadkov izvajamo celo leto.

hd film izle