Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!

• 6 avgust 2022
Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!
Obveščami vse uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodovodnega sistema Javorovica, da je zaradi povečane motnosti vodnega vira potrebno vodo pred uporabo prekuhati.
Obvestilo velja do preklica.

UKREP- racionalna raba pitne vode!!

Mestna občina Novo mesto, Občina Šentjernej, Škocjan, Mirna Peč, Žužemberk, Straža, Dolenjske in Šmarješke Toplice

• 21 julij 2022
UKREP- racionalna raba pitne vode!!
Dosledno je potrebno upoštevati stroge varčevalne ukrepe pri porabi vode in upoštevati prepoved uporabe pitne vode za:
- zalivanje vrtov,
- polnjenje bazenov,
- pranje in polivanje cestišč in dvorišč,
- pranje avtomobilov in podobno.
UKREP VELJA DO PREKLICA!

Anketa o zadovoljstvu naših uporabnikov!

• 19 julij 2022
Anketa o zadovoljstvu naših uporabnikov!

Vaše mnenje o naših storitvah in o našem delu nam veliko pomeni. Vaše sodelovanje je za nas ključno, saj le z vašimi odgovori lahko dobimo vpogled v naše delo. Ker si stalno prizadevamo, da bi še boljše opravljali naše poslanstvo vas vabimo, da si vzamete nekaj minut časa in rešite anketo.
Za vaše sodelovanje se vam prijazno zahvaljujemo.

VARČEVALNI UKREPI PRI PORABI VODE !

Občina Šentjernej

• 5 julij 2022
VARČEVALNI UKREPI PRI PORABI VODE !

Obveščamo vse uporabnike pitne vode na območju občine Šentjernej, da je zaradi zmanjšane izdatnosti vodnih virov uveden ukrep racionalne rabe pitne vode.
Do preklica je prepovedano uporabljati pitno vodo za zalivanje, pranje vozil in polnjenje bazenov.

DAJMO REČEM NOVO PRILOŽNOST!

• 27 junij 2022
DAJMO REČEM NOVO PRILOŽNOST!

Če se nečemu odrečemo, zgolj zato, ker te stvari ne potrebujemo več, še ne pomeni, da je ta stvar obsojena pristati na kosovnem odpadu. Z majhnimi premiki v razmišljanju, lahko vaši zavrženi stvari podarite novo priložnost in omogočite ponovno uporabo. Premislite, saj z malo truda, lahko vaši zavrženi predmeti dobijo novo priložnost, novo vlogo v življenjskem ciklu.

hd film izle