Mestna občina Novo mesto

• 13 december 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju Trdinove in Mušičeve ulice v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 14.12.2022 ne bo pitne vode, zaradi izvajanja nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 9.00 do predvidoma 13.00 ure.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Razvojni inženir za področje splošne komunale

• 7 december 2022
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto, razvojni inženir za področje splošne komunale, vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Voznik specialnega vozila

• 7 december 2022
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto, voznik specialnega vozila, vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.

Občina Šentjernej

• 24 november 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Grbe – hipodrom v občini Šentjernej, da jutri, 25.11.2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 10.00 ure.

KROŽNOST V TEKSTILNI INDUSTRIJI.

• 22 november 2022
KROŽNOST V TEKSTILNI INDUSTRIJI.

Nujno je, da zmanjšamo količino odpadkov iz tekstila in odpadnih oblačil. Do 1.1.2025 moramo imeti vzpostavljeno ločeno zbiranje tekstilnih odpadkov.
NAJBOLJŠI TEKSTILNI ODPADEK JE TISTI, KI SPLOH NE NASTANE.

hd film izle