Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!

Mestna občina Novo mesto

• 17 september 2022
Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!
Obveščamo vse uporabnike pitne vode v naseljih Velike in Male Brusnice, Ratež, Gumberk, Sela pri Ratežu, Petelinjek, Potov vrh in višjega predela Smolenje vasi v Mestni občini Novo mesto, da je zaradi povišane motnosti vodnega vira Brusnice, potrebno vodo pred uporabo prekuhati.

Obvestilo velja do preklica.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Skladiščnik, 1 zaposlitev

• 14 september 2022
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto SKLADIŠČNIK, vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.

Odvoz kosovnih odpadkov

• 13 september 2022
Odvoz kosovnih odpadkov

Naročilo lahko posredujete prek telefona 07 39 32 456 ali elektronske pošte narocilo@komunala-nm.si. Naročilo velja za en odvoz, do 2 m3 kosovnih odpadkov. Odvoz kosovnih odpadkov izvajamo celo leto.

Motena oskrba s pitno vodo!

• 8 september 2022
Motena oskrba s pitno vodo!
Obveščamo vse uporabnike pitne vode na območju Vrbovcev in višjega predela Volčkove vasi, da bo danes 8.9.2022, zaradi okvare vodovoda, motena oskrba s pitno vodo.

Preklic ukrepa racionalne rabe pitne vode!

Mestna občina Novo mesto, Občina Šentjernej, Škocjan, Mirna Peč, Žužemberk, Dolenjske in Šmarješke Toplice

• 7 september 2022
Preklic ukrepa racionalne rabe pitne vode!

Obveščamo vse uporabnike pitne vode na območju Mestne občine Novo mesto, Šentjerneja, Škocjana, Mirne Peči, Dolenjskih Toplic, Žužemberka, Straže in Šmarjeških Toplic, da ukrep o racionalni rabi ni več potreben.

hd film izle