Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

Občina Šmarješke Toplice

• 13 maj 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Družinska vas in Kronovo ter v naselju Stranje v občini Šmarješke Toplice, da v ponedeljek, 16.5.2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure.

Vodja sektorja ekonomike, 1 zaposlitev

• 11 maj 2022
Objava prostega delovnega mesta!

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor Bojan Kekec, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom:
• Vodja sektorja ekonomike, 1 zaposlitev.
Delovno mesto Vodja sektorja ekonomike je z dnem, 11. 5. 2022, objavljeno tudi na spletni strani Zavoda RS za zaposlovanje. Rok za prijavo je 7 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

Komunalni delavec II, 1 zaposlitev

• 11 maj 2022
Objava prostega delovnega mesta!

• Komunalni delavec II, 1 zaposlitev.
Delovno mesto Komunalni delavec II je z dnem, 11. 5. 2022, objavljeno tudi na spletni strani Zavoda RS za zaposlovanje. Rok za prijavo je 5 dni in začne teči naslednji dan po objavi.

Prekinjena oskrba s pitno vodo 💦

Mestna občina Novo mesto

• 10 maj 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo 💦

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju Ulice Slavka Gruma, Drske, Broda, Na Dragah, Šalijeve ulice in Topliške ceste v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 11. 5. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 16.00 ure.

STROJNA DELA IN PREVOZI PRI VZDRŽEVANJU KANALIZACIJSKEGA OMREŽJA

(ZA OBDOBJE 2 LET) – ponovitev postopka – 3. popravek

• 5 maj 2022
STROJNA DELA IN PREVOZI PRI VZDRŽEVANJU KANALIZACIJSKEGA OMREŽJA

Oznaka javnega naročila na portalu javnih naročil JN002679/2022-K03 Popravek (EU 14 - SL)
Na Portalu javnih naročil je bil objavljen popravek javnih naročil:

3. Popravek:
Pri nalaganju dokumentacije v izviri objavi je izpadel dokument Ponudbeni predračun, ki ga naročnik nalaga v tem popravku na portalu.

hd film izle