Urejanje grobov!

Na pokopališčih Ločna, Šmihel, Srebrniče, Prečna ter Stranska vas

• 24 oktober 2022
Urejanje grobov!
Urejanje groba predstavlja veliko dela, za katerega v tempu vsakdana hitro zmanjka časa. Grobovi morajo biti urejeni in zasajeni tako, da ne posegajo na sosednje grobove ali poti in da jih ne zarašča plevel.
Storitev urejanja grobov, katero nudimo na pokopališčih Ločna, Šmihel, Srebrniče, Prečna ter Stranska vas, lahko naročite na telefonski številki 07 39 31 392 ali preko ePošte: marko.zagar@komunala-nm.si

»Prižgimo svečko manj - za več nasmehov«

• 23 oktober 2022
»Prižgimo svečko manj - za več nasmehov«

Ob 1. novembru se pokojnim namesto s svečami raje poklonimo z lepo mislijo in z darom v dobrodelne namene.

Občina Škocjan

• 20 oktober 2022
Obvestilo - ne bo vode!

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Zloganje, Hrastulje, Škocjan, Zavinek, Dol. Stara vas, Grmovlje in Dobruška vas v občini Škocjan, da danes, 20. 10. 2022 ne bo pitne vode, zaradi popravila vodovodne okvare. Dela se bodo izvajala do predvidoma 14.00 ure.

Občina Dolenjske Toplice

• 19 oktober 2022
Obvestilo - ne bo vode!
Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Gabrje pri Soteski v občini Dolenjske Toplice, da jutri, 20. 10. 2022 ne bo pitne vode, zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 9.00 do predvidoma 14.00 ure.

Danes ne bo vode!

Občina Mirna Peč

• 18 oktober 2022
Danes ne bo vode!

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Postaja v občini Mirna Peč, da danes, 18. 10. 2022 ne bo pitne vode zaradi popravila vodovodne okvare. Dela se bodo izvajala do predvidoma 18.00 ure.

hd film izle