Danes ne bo vode!

Občina Šentjernej, Škocjan in Šmarješke Toplice

• 9 avgust 2022
Danes ne bo vode!

Obveščamo uporabnike pitne vode v občinah Šmarješke Toplice, Škocjan in Šentjernej, ki se oskrbujejo iz vodohrana Sračnik, da danes, 9.8.2022 ne bo pitne vode, zaradi popravila vodovodne okvare. Dela se bodo izvajala predvidoma do 15.00 ure.

V času izvajanja del bo uporabnikom na voljo oskrba z avtocisterno tel.št. 051-696-325.

Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!

• 6 avgust 2022
Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!
Obveščami vse uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodovodnega sistema Javorovica, da je zaradi povečane motnosti vodnega vira potrebno vodo pred uporabo prekuhati.
Obvestilo velja do preklica.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Komunalni delavec II, 3 zaposlitve

• 1 avgust 2022
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto komunalni delavec II, vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.

Prekinjena oskrba s pitno vodo!

Mestna občina Novo mesto

• 27 julij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo!
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju naselja Srebrniče v Mestni občini Novo mesto, da jutri 28. 7. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 14.00 ure. Komunala se uporabnikom zahvaljuje za razumevanje.

UKREP- racionalna raba pitne vode!!

Mestna občina Novo mesto, Občina Šentjernej, Škocjan, Mirna Peč, Žužemberk, Straža, Dolenjske in Šmarješke Toplice

• 21 julij 2022
UKREP- racionalna raba pitne vode!!
Dosledno je potrebno upoštevati stroge varčevalne ukrepe pri porabi vode in upoštevati prepoved uporabe pitne vode za:
- zalivanje vrtov,
- polnjenje bazenov,
- pranje in polivanje cestišč in dvorišč,
- pranje avtomobilov in podobno.
UKREP VELJA DO PREKLICA!
hd film izle