• 20 julij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo!

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju Ulice Slavka Gruma in Cesarjeve ulice v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 21. 7. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 15.00 ure.

• 20 julij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo!

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju Šegove ulice v Mestni občini Novo mesto, da bo danes, 20. 7. 2022 motena oskrba s pitno vodo, zaradi popravila vodovodne okvare. Dela se bodo izvajala od 9.00 do predvidoma 14.00 ure.

Anketa o zadovoljstvu naših uporabnikov!

• 19 julij 2022
Anketa o zadovoljstvu naših uporabnikov!

Vaše mnenje o naših storitvah in o našem delu nam veliko pomeni. Vaše sodelovanje je za nas ključno, saj le z vašimi odgovori lahko dobimo vpogled v naše delo. Ker si stalno prizadevamo, da bi še boljše opravljali naše poslanstvo vas vabimo, da si vzamete nekaj minut časa in rešite anketo.
Za vaše sodelovanje se vam prijazno zahvaljujemo.

Kompostiranje / ločeno odlaganje bioloških odpadkov!

• 18 julij 2022
Kompostiranje / ločeno odlaganje bioloških odpadkov!

Jesen je najbolj primeren čas da se lotimo zlaganja kompostnega kupa, saj je še vedno dovolj toplo, sonce pa ne pripeka več z vso močjo. Prav tako se jeseni nabere dovolj listja in vrtnih ostankov, da lahko začnemo pripravljati kompost. Zakonodaja o ravnanju z biološkimi odpadki povzročitelje odpadkov prvenstveno napotuje na hišno kompostiranje, v primeru ko to ni možno, pa mora izvajalec javne službe poskrbeti za zbiranje in odvoz teh odpadkov. Na kompostni kup sodijo enaki odpadki, kot bi jih sicer odlagali v rjavo posodo.

• 7 julij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo!

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Mala in Velika Cikava, Smolenja vas, Mali in Veliki Slatnik v Mestni občini Novo mesto, da danes, 7. 7. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 22.00 do predvidoma 6.00 ure zjutraj. V primeru slabega vremena, se dela ne bodo izvajala.

hd film izle