Kam spadajo odpadki oseb, ki kažejo znake bolezni COVID-19?

V zelen zabojnik!

• 17 marec 2020
Kam spadajo odpadki oseb, ki kažejo znake bolezni COVID-19?
Odpadke je treba odložiti v plastično vrečko, to pa zavezati ali zalepiti, da se odpadki ne raztresejo. To vrečo namestite v drugo plastično vrečo in tudi to tesno zavežite. Vrečo hranite ločeno vsaj 72 ur, preden jo odložite v zunanji ZELENI zabojnik.

Do nadaljnjega je ustavljen odvoz kosovnih odpadkov!

• 16 marec 2020
Do nadaljnjega je ustavljen odvoz kosovnih odpadkov!

Vse tiste, ki boste urejali stanovanja, in kleti prosimo, da večje odpadke, ki so namenjeni kosovnemu odvozu hranite v svojih prostorih. Ko bo naročilo kosovnega odvoza spet mogoče, vas bomo o tem obvestili.
Prepovedano je kosovne odpadke odlagati poleg zabojnikov na ekoloških otokih. Prepovedano je tudi odlaganje tovrstnih odpadkov v naravo.

Zbirno reciklažni center

zaenkrat še odprt - upoštevajte navodila na vhodu

Zbirno reciklažni center

Spoštovani! Zbirno reciklažni center na Podbevškovi je še vedno odprt. Uvedli smo le omejitev števila občanov, ki lahko naenkrat vstopijo. Pozivamo vse, da upoštevate navodila na vhodu in da pripeljete odpadke samo v res nujnih primerih. O morebitnih nadaljnjih ukrepih, vas bomo sproti obveščali.

Odpoved čistilnih akcij!

Odpoved čistilnih akcij!
Spoštovani, obveščamo vas, da je do nadaljnjega zaradi epidemije korona virusa odpovedana čistilna akcija. Nov datum bo objavljen naknadno! Hvala za razumevanje.

Obvestilo za stranke!

Koronovirus COVID-19

• 12 marec 2020
Obvestilo za stranke!
Vse stranke obveščamo, da je od jutri naprej prepovedan vstop v poslovne prostore Komunale Novo mesto.
Zaradi povečanih okužb z novim koronavirusom pozivamo vse stranke, da komunicirajo samo preko telefona ali elektronske pošte.
Če je le mogoče, namesto osebnega prihoda v podjetje vloge in ostale dokumente raje pošljite po pošti.
Če je prihod v podjetje nujno potreben prosimo, da se predhodno naročite po telefonu ali elektronski pošti.
Telefonska številka 39 32 450 e-naslov: info@komunala-nm.si
Ostale telefonske številke in elektronski naslovi so dostopni na spletni strani komunale.
Blagajna je ZAPRTA.
Na vhodu v poslopje poslovne stavbe upoštevajte navodila receptorske službe.
Dobavitelje pozivamo, da upoštevajo ukrepe za varovanje zdravja zaradi koronovirusa po priporočilih NIJZ.