V TOREK, 14. APRILA 2020, ODPIRAMO ZBIRNE CENTRE

Mestna občina Novo mesto, občina Šentjernej, občina Žužemberk

• 9 april 2020
V TOREK, 14. APRILA 2020, ODPIRAMO ZBIRNE CENTRE

Obveščamo vas, da bodo zbirni centri znova odprti za vse uporabnike. Prosimo, da upoštevate samozaščitne ukrepe. Na območju zbirnega centra upoštevajte navodila in ne vstopajte v pisarno na tehtnici.

Razkuževanje prostorov

navodila NIJZ

• 31 marec 2020
Razkuževanje prostorov

Navodila so namenjena le za čiščenje in razkuževanje prostorov izven zdravstvenih prostorov (npr. pisarne, uradi, transportna sredstva, šole itd.), kjer se je zadrževala oseba s potrjeno okužbo s SARS-CoV-2 več kot 15 minut, in za sanitarije, ki jih je uporabila. Navodila niso namenjena za prostore, ki jih je bolnik uporabil samo za prehod.

DELOVANJE POGREBNE SLUŽBE

Korona virus - nova navodila

• 31 marec 2020
  • Število ogledov: 1907
DELOVANJE POGREBNE SLUŽBE

Zaradi nastale situacije ob širjenju Korona virusa so bili v skladu z navodili NIJZ sprejeti sledeči ukrepi, ki veljajo v vseh primerih prevzema, prevoza in pogrebov pokojnikov in veljajo do preklica! Na podlagi spremenjene zakonodaje – omejevanje gibanja ljudi so navodila za izvajanje pogrebne dejavnosti naslednja.

Vsa zaščitna oprema v ZELEN ZABOJNIK!

• 27 marec 2020
Vsa zaščitna oprema v ZELEN ZABOJNIK!

Osebna zaščitna oprema (maske, rokavice …).Ta material sodi v mešane odpadke v ZELEN ZABOJNIK – zabojnik brez nalepke.

Smernice in priporočila komunalnim podjetjem v času koronavirusa

• 20 marec 2020
Smernice in priporočila komunalnim podjetjem v času koronavirusa

Na tem mestu so zbrane ažurne informacije, smernice in priporočila izvajalcem javnih služb oskrbe s pitno vodo, odvajanja in čiščenja odpadne vode in ravnanja z odpadki kot tudi izvajalcem pogrebnih in pokopaliških storitev ter dimnikarskim službam.