Čistilna akcija

OČISTIMO CIKAVO

Datum objave: ponedeljek, 13. marec 2017

Spoštovani,
Komunala Novo mesto že vrsto let organizira »čistilno akcijo Komunale Novo mesto«. Tudi letos smo se odločili, da razširimo akcijo »OČISTIMO CIKAVO« na celotno Podbevškovo oziroma Cikavo.
Ker se zavzemamo za ohranjanje čistega okolja in narave, Vas prosimo, da se nam pri čistilni akciji pridružite v kar največjem številu.
Akcija »Očistimo Cikavo« bo potekala v sredo 22.3. od 12:00 ure dalje.
V želji, da ustvarimo povezanost lokalnih podjetij in občanov, katerim je mar, za našo lepo dolino, Vas naše sosede, vabimo, da se nam v čim večjem številu pridružite. Naprošamo vas da nam pošljete tudi kakšno slikico s čistilne akcije, katero bomo lahko objavili! Hvala.
Svojo udeležbo nam prosim sporočite do torka 21.3. na telefon: 07/39 32 480 ali po e-pošti: sonja.kolenc@komunala-nm.si.