Izjemna novica za javnost

Datum objave: torek, 10. junij 2014

Direktor Komunale Novo mesto Rafko Križman je pred uro prejel obvestilo predsednice vlade Alenke Bratušek, ki je na novinarski konferenci sporočila, da bo 11 okoljskih projektov po korenspondenčni seji vlade dobilo odločbo o sofinanciranju s strani kohezije. Med temi je tudi naš projekt « Hidravlična izboljšava  vodovodnega sistema na območju osrednje Dolenjske« katerega izvedba bo zagotovila varno nemoteno preskrbo čiste pitne vode za 60.000 prebivalcev občin vključenih v  ta projekt. Vrednost projekta je 18 milijonov evrov , 13 milijonov evrov sofinancira kohezija ostalo pa vključene občine. To zagotavlja zagon dolenjskega gradbeništva in nova delavna mesta, saj so za izvedbo del že izbrani lokalni  izvajalci.

Komunala Novo mesto,

Rafko Križman