Vabilo

Pilotni projekt Individualnega zbiranja komunalnih odpadkov

Datum objave: torek, 30. januar 2024

VABILO

Spoštovane krajani in krajanke Krajevne skupnosti Žabja vas,
vabimo vas, da se nam v ponedeljek, 12. februarja 2024, ob 17.30, pridružite na predstavitvi pilotnega projekta Individualno zbiranje komunalnih odpadkov, v domu krajanov Žabja vas, na Šentjernejski cesti 10, v Mestni občini Novo mesto.
Odgovorili bomo na vsa vaša vprašanja, povezana s pilotnim projektom individualnega zbiranja komunalnih odpadkov, ki ga že izvajamo v vaši krajevni skupnosti. Projekt bo trajal vse do konca junija. Z veseljem bomo sprejeli vaše predloge ali morebitne pripombe ter vam podali čim več pomembnih informacij.
Več o projektu si lahko preberete na spletni strani Komunale Novo mesto d.o.o. www.komunala-nm.si na povezavi:
ali na Facebook strani vaše Krajevne skupnosti Žabja vas. Lahko nas tudi pokličete na tel. št.: 07 39 32 492.
Za sodelovanje pri izvedbi pilotnega projekta se vam zahvaljujemo. Veseli bomo vašega odziva na povabilo.

S spoštovanjem,

Komunala Novo mesto d.o.o.