KOMUNALIADA 2024

Srečanje delavcev komunalnega gospodarstva Slovenije

Datum objave: ponedeljek, 10. junij 2024

ZA NAMI JE ŠPORTEN, POUČEN IN ZABAVEN VIKEND

38. KOMUNALIADA je pod streho. Gostitelj letošnjega srečanja delavcev komunalnega gospodarstva Slovenije je bila družba Kostak iz Krškega.

Slovenski komunalci smo se pomerili v delovnih tekmovanjih s področja vodovoda, kanalizacije, aranžiranja cvetja in odvoza odpadkov, ter v različnih športnih disciplinah. Kako smo se izkazali udeleženci iz novomeške Komunale? V delavskih igrah smo dosegli 4. mesto. V športnih disciplinah pa smo bili 13. V skupni razvrstitvi smo se uvrstili na 9. mesto od 72. komunalnih podjetij.

Vsem našim delavcem, ki so pokazali svoj športni in tekmovalni duh, se zahvaljujemo za sodelovanje. Bilo je tekmovalno, sončno in zabavno. Druženje na vsakoletni KOMUNALIADI nas povezuje. Veselimo se prihodnjega, ki bo Ljubljani.