Povabilo k oddaji ponudbe za izdelavo dokumentacije DPP in PZI za rekonstrukcijo vodovoda od Ragovske ulice do Francoskega znamenja (Ločna) - (1. faza)

Datum objave: sreda, 25. september 2024

Komunala Novo mesto d.o.o. na podlagi pooblastila za vodenje in koordiniranje izbire izvajalca za izdelavo projektne dokumentacije v sklopu investicijskega vzdrževanja kanalizacijske in vodovodne infrastrukture ter objektov na območju Mestne občine Novo mesto, objavlja povabilo k oddaji ponudbe za Izdelavo dokumentacije DPP in PZI za rekonstrukcijo vodovoda od Ragovske ulice do francoskega znamenja (Ločna) – 1. faza. Vse podrobnosti povabila so navedene v povabilu k oddaji ponudbe in ostalih prilogah.

Rok za oddajo ponudbe:
Ponedeljek, 30.09.2024, do 12.00 ure

Način in kraj oddaje ponudbe:
Po pošti na naslov Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto ali osebno v tajništvo podjetja Komunala Novo mesto d.o.o. Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto v zaprti kuverti z ustrezno označeno ovojnico (na ovojnici mora biti navedeno: »NE ODPIRAJ PONUDBA – DPP, PZI vodovod Ragovo (1. faza)« ali na elektronsko pošto andreja.gorse@komunala-nm.si