JAVNA DRAŽBA ZA PRODAJO VOZILA

JAVNA DRAŽBA ZA PRODAJO RABLJENEGA TOVORNEGA VOZILA

Datum objave: četrtek, 15. december 2022

NAZIV IN SEDEŽ PRODAJALCA IN ORGANIZATORJA JAVNE DRAŽBE:
Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, Novo mesto (matična številka: 5073120000, ID št. Za DDV: SI 13503766).
Javno dražbo bo vodila pristojna komisija, imenovana s strani direktorja podjetja.

PREDMET PRODAJE, IZKLICNA CENA IN NAJNIŽJI ZNESEK VIŠANJA IN VIŠINA VARŠČINE
 Premičnina oziroma rabljeno vozilo MERCEDES BENZ AXSOR 1833 L-ATRIK
- vrsta in opis vozila, tehnični podatki, registrska številka, leto izdelave, številka šasije in izklicna cena so razvidni iz priloge te objave.
Ogled predmeta javne dražbe:
Ogled premičnine, ki je predmet javne dražbe in vpogled v ostalo spremno dokumentacijo je možen na dvorišču sedeža Komunale Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, Novo mesto, od 6.00 ure do 14.00 ure.
Višina varščine in višanje izklicne cene:
Ponudniki morajo pred datumom javne dražbe plačati varščino, ki znaša 10% izklicne cene, ki vsebuje DDV, na transakcijski račun Komunale Novo mesto d.o.o., SI56 03150 1000002272 pri SKB banki d.d., sklic na št. SI 99 in namen: varščina in navedba dražbene št. in tip vozila, razvidne iz priloge.
Z vplačilom varščine se ponudnik obveže, da bo pristopil k javni dražbi in sprejme razpisne pogoje javne dražbe. Vplačana varščina se bo uspešnemu dražitelju štela v kupnino ali bo zadržana, v primerih določenih v nadaljevanju. Ponudnikom, ki ne bodo uspeli, bo varščina brez obresti vrnjena v roku 7 dni po opravljeni javni dražbi.

DATUM, ČAS IN KRAJ JAVNE DRAŽBE.
Javna dražba bo potekala dne 22.12.2022, na sedežu podjetja Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, Novo mesto, v sejni sobi podjetja ob 12.00 uri.