Preklic prekuhavanja pitne vode

• 8 november 2018
Preklic prekuhavanja pitne vode

Obveščamo uporabnike pitne vode v naseljih Velike in Male Brusnice, Ratež, Gumberk, Sela pri Ratežu, Petelinjek, Potov vrh in višji predel Smolenje vasi v občini Novo mesto, da ukrep prekuhavanja vode ni več potreben.
Komunala Novo mesto se uporabnikom zahvaljuje za razumevanje.

• 31 oktober 2018
  • Število ogledov: 2086
Obvestilo

Obveščamo vse uporabnike pitne vode na območju Bršljina, Bučne vasi Kamenc, Cegelnice, Češče vasi, Podbreznika in Prečne da bo danes 31.10.2018, zaradi popravila vodovodne okvare, motena oskrba s pitno vodo predvidoma do 12.00 ure.

• 30 oktober 2018
Obvestilo

Obveščamo uporabnike pitne vode v naseljih Velike in Male Brusnice, Ratež, Gumberk, Sela pri Ratežu, Petelinjek, Potov vrh in višji predel Smolenje vasi v občini Novo mesto, da je zaradi povišane motnosti vodnega vira Brusnice, potrebno vodo pred uporabo prekuhati. Obvestilo velja do preklica. Zahvaljujemo se za razumevanje.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Vzdrževalec vodovoda (1 zaposlitev)

• 29 oktober 2018
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor, mag. Gregor Klemenčič, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom:
• Vzdrževalec vodovoda (1 zaposlitev).
Delovno mesto Vzdrževalec vodovoda je z dnem, 29. 10. 2018, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo je 12 dni in začne teči naslednji dan po objavi.
Zahtevani pogoji so navedeni v priloženi prilogi Podatki o prostem delovnem mestu oz. vrsti dela pod registrsko številko: HN86205 (Vzdrževalec vodovoda) – (vir: Zavod RS za zaposlovanje, http://www.ess.gov.si).
Komunala Novo mesto d.o.o.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Strokovni sodelavec za kadrovsko področje (1 zaposlitev).

• 29 oktober 2018
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

• Strokovni sodelavec za kadrovsko področje (1 zaposlitev).
Delovno mesto Strokovni sodelavec za kadrovsko področje je z dnem, 29. 10. 2018, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh. Rok za prijavo je 8 dni in začne teči naslednji dan po objavi.
Zahtevani pogoji so navedeni v priloženi prilogi Podatki o prostem delovnem mestu oz. vrsti dela pod registrsko številko: HN86099 (Strokovni sodelavec za kadrovsko področje) – (vir: Zavod RS za zaposlovanje, http://www.ess.gov.si).
Komunala Novo mesto d.o.o.