Objava prostega delovnega mesta

• 5 april 2017
Objava prostega delovnega mesta
Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor, mag. Gregor Klemenčič, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas 12 mesecev, s polnim delovnim časom:
• Analitik - tehnolog (1 zaposlitev v sektorju odvajanje in čiščenje odpadnih voda).

Aplikacija Pitna voda

za spremljanje stanja oskrbe in kakovost pitne vode

• 27 marec 2017
Aplikacija Pitna voda

Ne spreglejte obvestil o motnjah v oskrbi, vzdrževalnih delih, prekinitvah dobave, prekuhavanju ali prepovedi pitja vode! Namestite si aplikacijo Pitna voda, ki je za vašo mobilno napravo na voljo brezplačno v Google Play oz. Apple App Store. Aplikacija Pitna voda poleg vpogleda v trenutno stanje sistema omogoča, da vas mobilna naprava opozori o vsaki nastali spremembi v sistemu, tudi takrat, ko je mobilni telefon v stanju pripravljenosti ali ko aplikacija ni prižgana.

Filtracija na filtrih aktivnega oglja

• 21 september 2016
Filtracija na filtrih aktivnega oglja
Spoštovani,
obveščamo vas, da je bil včeraj, v torek, 20.9.2016, okoli 21.00 ure izveden preklop delovanja črpališča Jezero na nov sistem, pri čemer se trenutno filtracija vrši na filtrih aktivnega oglja.
Slika odraža motnost očiščene vode, ki se črpa v vodohran Kij, 0,18 NTU, katera se bo po vključitvi ultra filtracije še bistveno izboljšala, in sicer pod 0,01 NTU.

Izvajalcu, podjetju Esotech, operativni službi Komunale Novo mesto, in vsem ostalim zaslužnim za ta zgodovinski trenutek, ČESTITAMO!

Zbiranje in odvoz nevarnih odpadkov

OKTOBER

• 19 september 2016
Zbiranje in odvoz nevarnih odpadkov
Komunala Novo mesto d.o.o., obvešča prebivalce občin Novo mesto, Šentjernej, Škocjan, Mirna Peč, Dolenjske Toplice, Žužemberk, Straža in Šmarješke Toplice, o poteku akcije zbiranja nevarnih odpadkov iz gospodinjstev.

Terminski plan zbiranja nevarnih odpadkov iz gospodinjstev v OKTOBRU 2016 ... več ...

OBVESTILO - Mirna Peč

• 13 september 2016
OBVESTILO - Mirna Peč
Komunala Novo mesto obvešča vse porabnike pitne vode na območju Rožne ulice, Ivanje vasi, Vihre in Trga v občini Mirna Peč, da bo zaradi obnovitvenih del na vodovodnem omrežju, motena oskrba pitne vode v sredo, dne 14.9.2016, predvidoma od 8.00 do 14.00 ure.
Po končanih delih bo lahko voda motna in jo zato odtočite dokler se ne zbistri.
Komunala prosi za razumevanje.
Prvi130131132133134135136137138139
hd film izle