Kje se nahajajo zbiralniki za odpadno jedilno olje?

Jedilno olje - odpadek

• 10 maj 2021
Kje se nahajajo zbiralniki za odpadno jedilno olje?

Kje se nahajajo rumeni zbiralniki za odpadno jedilno olje si poglejte v priloženem letaku ali na spletni strani https://ojo.si/ojo/.

PLOGGING – pobiranje smeti med tekom ali sprehodom

Vabimo Vas, da se nam pridružite v boju z odpadki v naravi

• 14 april 2021
PLOGGING – pobiranje smeti med tekom ali sprehodom

Epidemija je od nas zahtevala, da poskrbimo za naše telesno in duševno zdravje. Večina nas se je zato odpravila v naravo. Res da, eni bolj, drugi manj spoštljivo. Naprošamo vas, da se angažiramo kot posamezniki – ko gremo na sprehod ali tek, (naredimo nekaj dobrega za svoje telo, za naravo in za skupnost) s seboj vzamemo vrečko in rokavico in mimogrede poberemo smeti ob poti.

Odpadno jedilno olje

Brošura za občane

• 9 april 2021
Odpadno jedilno olje

Naj krožno gospodarjenje z odpadki postane naš način življenja! Že dolgo skrbimo za zdravo okolje, svoje zdravje in kvaliteto življenja, sejemo in sadimo. Naj vam priložena brošura služi kot osnova pri pravilnem rokovanju z odpadnim jedilnim oljem.

Kosovni odpadki

• 1 april 2021
Kosovni odpadki

Boste pospravili klet? Tudi v letu 2021 lahko odvoz kosovnih odpadkov naročite po telefonu, kličite na; 07 39 32 456 ali preko elektronske pošte, pišite na; elektronski naslov: narocilo@komunala-nm.si. Po kosovne odpadke pridemo na dom.

VABILO NA POGOZDOVANJE V MESTNI HOSTI

27. marec 2021

• 18 marec 2021
VABILO  NA  POGOZDOVANJE V  MESTNI  HOSTI

V prostovoljski akciji bomo pomladili gozd v Mestni hosti v Cegelnici. Ta gozd sodi med mestne gozdove s posebnim namenom in je strogo zaščiten zaradi svoje izjemne socialne in ekološke funkcije. V akciji bo sodelovalo okoli 30 prostovoljcev, ki bodo v treh skupinah posadili 1400 bukovih in smrekovih sadik.

Vljudno vabljeni!