Prekinjena oskrba s pitno vodo - OKVARA

• 23 junij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo - OKVARA
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju Prešernovega trga, Florjanovega trga in Linhartove ulice v Mestni občini Novo mesto, da danes, 23.6.2022 ne bo pitne vode zaradi popravila vodovodne okvare. Dela se bodo izvajala do predvidoma 14.00 ure.

na območju Turkove ulice v Mestni občini Novo mesto

• 22 junij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju Turkove ulice v Mestni občini Novo mesto, da v jutri, 23.6.2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih del na javnem vodovodu. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure.

Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Mestna občina Novo mesto

• 17 junij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Ždinja vas v Mestni občini Novo mesto, da v ponedeljek, 20.6.2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 14.00 ure.

• 14 junij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju Ulice Slavka Gruma in Drske v Mestni občini Novo mesto, da danes, 14. 6. 2022 ne bo pitne vode zaradi popravila vodovodne okvare. Dela se bodo izvajala od 5.00 do predvidoma 10.00 ure.

Komunala se uporabnikom zahvaljuje za razumevanje.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Komunalni delavec II, 3 zaposlitve

• 8 junij 2022
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA
V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto komunalni delavec II, vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.
hd film izle