JAVNA DRAŽBA

PRODAJA RABLJENEGA TOVORNEGA VOZILA

• 26 julij 2021
JAVNA DRAŽBA
Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, Novo mesto, skladno z 21. členom Zakona o stvarnem premoženju države in samoupravnih lokalnih skupnosti (Uradni list RS št. 86/10, 75/12, 47713- ZDU-1G, 50/14, 90714 – ZDU-1I, 14/15-ZUUJFO in 76/15) in 30. členom Uredbe o stvarnem premoženju države in samoupravnih lokalnih skupnosti (Uradni list RS št. 34/11, 24/13, 10/14 in 58/16) in sklepa komisije za odpis in odprodajo osnovnih sredstev, z dne 5.3.2021, objavlja JAVNO DRAŽBO ZA PRODAJO RABLJENEGA TOVORNEGA VOZILA.

Učenje za trajnostni način življenja!

• 23 julij 2021
Učenje za trajnostni način življenja!

Zavest posameznika o varstvu narave se začne oblikovati že v otroštvu, v družinskem okolju in kasneje v okolju svojih vrstnikov v vrtcu in šoli. Le na tak način vzgojimo odgovorne člane družbe z razvito okoljsko etiko in čutom za okolje. Mi se prioritetno osredotočamo predvsem na otroke, jih ozaveščamo, izobražujemo in jim stojimo ob strani.

MONM

• 22 julij 2021
Danes ne bo vode!
Obveščamo vse uporabnike pitne vode v naselju Ždinja vas v Mestni občini Novo mesto, da danes, 22. 7. 2021, zaradi popravila vodovodne okvare, ne bo pitne vode med 8.00 in 9.00 uro.

Skrbimo za dobro počutje svojih zaposlenih

• 21 julij 2021
Skrbimo za dobro počutje svojih zaposlenih

Družini prijazno podjetje je strategija podjetja, ki našim zaposlenim omogoča lažje usklajevanje delovnih obveznostmi z družinskimi. Certifikat Družini prijazno podjetje predstavlja tudi družbeno odgovoren princip upravljanja in zagotavlja kratkoročne in dolgoročne pozitivne učinke usklajevanja poklicnega in zasebnega življenja. Namen projekta Družini prijazno podjetje je prispevati k dolgoročnemu procesu spreminjanja kulture v podjetjih in v širši javnosti nasploh, prav tako pa ozavestiti posameznike in delodajalce, da uspešna kariera in družina nista nezdružljivi. Ukrepe, ki jih predvideva certifikat DPP smo v katalogu ukrepov razdelili na več področij, pomembno pa je, da so ukrepi prilagojeni našemu podjetju ter potrebam naših zaposlenih. Pozitivni učinki ob primernih ukrepih pa so tako kratkoročni kot dolgoročni in so vidni na ravni vodstva, na ravni zaposlenih in na ravni podjetja.

Občina Straža

• 19 julij 2021
Danes ne bo vode!
Obveščamo vse uporabnike pitne vode na območju Ulice talcev v Straži, da danes, 19.6.2021 zaradi popravila okvare glavnega vodovoda ne bo pitne vode predvidoma do 12.00 ure. V času prekinitve bo uporabnikom na voljo oskrba iz avtocisterne.