Prekinitev dobave pitne vode

Mestna občina Novo mesto

• 7 december 2018
Prekinitev dobave pitne vode

Obveščamo vas, da bo zaradi nujnih vzdrževalnih del na vodovodnem omrežju v soboto, 8. decembra 2018, od 14. do predvidoma 20. ure prekinitev dobave pitne vode za odjemalce na območju Dol. Težke vode, Črmošnjic, Šentjošta in dela Jedinščice v MO Novo mesto.
Zahvaljujemo se za razumevanje.
V primeru pojava motnosti pitne vode je potrebno prekuhavanje.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Razpis za prosto delovno mesto Direktor Komunale Novo mesto d.o.o.

• 6 december 2018
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

Nadzorni svet družbe Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto,
objavlja prosto delovno mesto, za dobo 4 let z možnostjo ponovnega imenovanja.
Direktor Komunale Novo mesto d.o.o.
Delovno mesto Direktor Komunale Novo mesto d.o.o. je z dnem, 6. 12. 2018, objavljeno tudi v prostorih Zavoda RS za zaposlovanje in na njihovih spletnih straneh, spletni strani MO Novo mesto ter v Dolenjskem listu. Rok za prijavo je do 27.12. 2018 in začne teči naslednji dan po objavi.

Zahtevani pogoji so navedeni v priloženi prilogi.

Nadzorni svet Komunale Novo mesto, d.o.o.

Krožno gospodarstvo v vsakodnevnem življenju.

Imejte čim bolj krožno leto 2019!

• 5 december 2018
Krožno gospodarstvo v vsakodnevnem življenju.

Prepričani smo, da bo večina obdarovancev zadovoljna že, če jim posvetite nekaj več svoje pozornosti in časa. Če pa si vseeno praznikov ne morete predstavljati brez fizičnih daril, stopite v Reciklarno na Sokolski 8, v Novem mestu. Pri njih lahko kupite pohištvo, posodo, lončke, oblačila, … skratka vse, kar je dobro ohranjeno, funkcionalno in še uporabno.
Kupite po zelo ugodnih cenah, privarčujete denar, varčujete z naravnimi viri in podpirate lokalna delovna mesta. Lahko pa oddate tudi svoje odvečne predmete in z njimi razveselite katerega od bodočih obiskovalcev.

IMAM SVOJO VREČKO

• 27 november 2018
IMAM SVOJO VREČKO

S 1. januarjem 2019 bodo na vseh prodajnih mestih blaga ali izdelkov prepovedane brezplačne plastične nosilne vrečke ne glede na debelino njihove stene.
Iz ukrepa so izvzete le zelo lahke plastične nosilne vrečke, ki so namenjene za primarno embalažo svežih živil, ki niso predpakirana.

🌳🌲🌳 Prijavite se na e-račun.

Okolje nam bo hvaležno. 💚🙏

• 26 november 2018
🌳🌲🌳 Prijavite se na e-račun.

Vsako drevo proizvede dovolj kisika za 4 ljudi. Prispevajte k ohranjanju dreves. 🌳🌲🌳 Prijavite se na e-račun. Okolje nam bo hvaležno. 💚🙏