Motena oskrba s pitno vodo!

Občina Šentjernej

• 19 september 2021
Motena oskrba s pitno vodo!
Obveščamo vse uporabnike pitne vode na območju Šentjerneja, Gor. Vrhpolja, Sel in Šmarja, da bo danes 19.9.2021 do predvidoma 15.00 ure motena oskrba zaradi okvare glavnega vodovoda v Dobravi pri Škocjanu.

Prekinjena oskrba s pitno vodo!

• 18 september 2021
Prekinjena oskrba s pitno vodo!
Komunala Novo mesto obvešča vse uporabnike pitne vode v naseljih Dobrava pri Škocjanu, Stranje, Tomažja vas, Hudenja vas, Čučja mlaka, Hrvaški brod, Mršeča vas in Zameško, da danes 18.9.2021, zaradi okvare vodovodnega omrežja ne bo pitne vode predvidoma do zgodnjih jutranjih ur.

Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

• 14 september 2021
  • Avtor: marko
Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju Jakčeve ulice št. 19, 20, 21 in 22 v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 15. 9. 2021 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 13.00 ure.
Komunala se uporabnikom zahvaljuje za razumevanje.

Informator o odpadkih!

Kam odložim odpadke?

• 14 september 2021
Informator o odpadkih!

Zavest posameznika o varstvu narave se začne oblikovati že v otroštvu, v družinskem okolju in kasneje med vrstniki v vrtcu in šoli. Le na tak način vzgojimo odgovorne člane družbe z razvito okoljsko etiko in čutom za okolje.

Abecednik odpadkov

Navodila za ločevanje odpadkov

Abecednik odpadkov

Vsak odpadek, ki nastane spada med določeno vrsto odpadka oziroma surovine. Abecednik surovin oz. odpadka vam bo v pomoč pri pravilnem ločevanju surovin v gospodinjstvu ter pri  pravilnemu prepuščanju ločeno zbranih odpadkov  na zbirnih mestih.