na območju naselja Ždinja vas v Mestni občini Novo mesto

• 23 junij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju naselja Ždinja vas v Mestni občini Novo mesto, da bo jutri, 24.6.2022 motena oskrba s pitno vodo, zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure.

Prekinjena oskrba s pitno vodo - OKVARA

• 23 junij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo - OKVARA
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju Prešernovega trga, Florjanovega trga in Linhartove ulice v Mestni občini Novo mesto, da danes, 23.6.2022 ne bo pitne vode zaradi popravila vodovodne okvare. Dela se bodo izvajala do predvidoma 14.00 ure.

na območju Turkove ulice v Mestni občini Novo mesto

• 22 junij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju Turkove ulice v Mestni občini Novo mesto, da v jutri, 23.6.2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih del na javnem vodovodu. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure.

• 14 junij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju Ulice Slavka Gruma in Drske v Mestni občini Novo mesto, da danes, 14. 6. 2022 ne bo pitne vode zaradi popravila vodovodne okvare. Dela se bodo izvajala od 5.00 do predvidoma 10.00 ure.

Komunala se uporabnikom zahvaljuje za razumevanje.

Obvestilo o racionalni rabi pitne vode

• 19 avgust 2020
Obvestilo o racionalni rabi pitne vode
Komunala Novo mesto obvešča vse uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodovodnega sistema Javorovica, da je zaradi zmanjšanja izdatnosti vodnega vira, uveden ukrep racionalne rabe pitne vode v naseljih:
• Javorovica
• Veliki in Mali Ban
• Vrbovce
• Volčkova vas
• Dolenja Brezovica

Do preklica je prepovedano uporabljati pitno vodo za zalivanje, pranje vozil in polnjenje bazenov.

Komunala Novo mesto prosi za razumevanje.
hd film izle