Obvestilo porabnikom o načinih obveščanja javnosti

Skladno z Uredbo o pitni vodi (Ur.l. RS 61/23) in Navodilom o načinih obveščanja (Ur.l. RS 109/23)

• 9 januar 2024
Obvestilo porabnikom o načinih obveščanja javnosti
Kot vsako leto, vam tudi letos, skladno z določbami Uredbe o pitni vodi in Navodili o načinih obveščanja, posredujemo informacijo o načinih in rokih obveščanja porabnikov pitne vode iz vodovodnih sistemov, ki so v našem upravljanju.

Abecednik odpadkov

Navodila za ločevanje odpadkov

Abecednik odpadkov

Vsak odpadek, ki nastane spada med določeno vrsto odpadka oziroma surovine. Abecednik surovin oz. odpadka vam bo v pomoč pri pravilnem ločevanju surovin v gospodinjstvu ter pri  pravilnemu prepuščanju ločeno zbranih odpadkov  na zbirnih mestih.

Poročilo o kakovosti pitne vode v letu 2022

• 13 marec 2023
Poročilo o kakovosti pitne vode v letu 2022
Komunala Novo mesto d.o.o. izvaja dejavnost oskrbe s pitno vodo na področju osmih občin, kjer upravlja z 19 vodovodnimi sistemi in 19 vodnimi viri. Nadzor nad kakovostjo pitne vode, izvajamo v skladu s Pravilnikom o pitni vodi in v sodelovanju z Nacionalnim laboratorijem za zdravje, okolje in hrano.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Vodja službe za geoinformatiko

• 6 januar 2023
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

Si želite postati naš novi sodelavec oziroma sodelavka? V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto, vodja službe za geoinformatiko, vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.

Prekinjena oskrba s pitno vodo!

Mestna občina Novo mesto

• 20 julij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo!

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju Šegove ulice v Mestni občini Novo mesto, da bo danes, 20. 7. 2022 motena oskrba s pitno vodo, zaradi popravila vodovodne okvare. Dela se bodo izvajala od 9.00 do predvidoma 14.00 ure.