Prekinjena oskrba s pitno vodo!

• 18 september 2021
Prekinjena oskrba s pitno vodo!
Komunala Novo mesto obvešča vse uporabnike pitne vode v naseljih Dobrava pri Škocjanu, Stranje, Tomažja vas, Hudenja vas, Čučja mlaka, Hrvaški brod, Mršeča vas in Zameško, da danes 18.9.2021, zaradi okvare vodovodnega omrežja ne bo pitne vode predvidoma do zgodnjih jutranjih ur.

Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

• 14 september 2021
  • Avtor: marko
Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju Jakčeve ulice št. 19, 20, 21 in 22 v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 15. 9. 2021 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 13.00 ure.
Komunala se uporabnikom zahvaljuje za razumevanje.

Informator o odpadkih!

Kam odložim odpadke?

• 14 september 2021
Informator o odpadkih!

Zavest posameznika o varstvu narave se začne oblikovati že v otroštvu, v družinskem okolju in kasneje med vrstniki v vrtcu in šoli. Le na tak način vzgojimo odgovorne člane družbe z razvito okoljsko etiko in čutom za okolje.

Odvoz kosovnih odpadkov

• 8 september 2021
Odvoz kosovnih odpadkov

Naročilo lahko posredujete prek telefona 07 39 32 456 ali elektronske pošte narocilo@komunala-nm.si. Naročilo velja za en odvoz, do 2 m3 kosovnih odpadkov. Odvoz kosovnih odpadkov izvajamo celo leto.

Kaj ne spada v straniščno školjko?

Straniščna školjka ni smetnjak!

• 8 september 2021
Kaj ne spada v straniščno školjko?

Snovi, ki jih ne smejo splakovati ali zlivati v odtoke:
Jedilno olje, olja in drugi naftni derivati, higienski vložki, plenice, higienski material, ostanki hrane, topila, razredčila, barve, laki, voda, zmešana s cementom, sredstva za zaščito rastlin, čistila za čopiče, agresivna čistila, britvice, sredstva za zatiranje škodljivcev.
Vse občane pozivamo, da dosledno upoštevajo zgoraj navedena navodila in tako omogočimo, da bo čistilna naprava služila svojemu namenu, varstvu ter ohranjanju našega skupnega bivalnega prostora!