• 22 oktober 2021
Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

Obveščamo uporabnike pitne vode na Podbevškovi ulici, Smolenji vasi in Malem Slatniku v Mestni občini Novo mesto, da v ponedeljek, 25.10.2021 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure
Uporabnikom se zahvaljujemo za razumevanje.

Obvestilo o prekuhavanju pitne vode !

Občina Žužemberk

• 21 oktober 2021
Obvestilo o prekuhavanju pitne vode !

Obveščamo vse uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodnega vira Vinkov vrh v naseljih Mačkovec, Dvor, Koti, Jama pri Dvoru, Podgozd, Sadinja vas, Stavča vas, Trebča vas, Zafara, Baragova in Jurčičeva ulica ter vsa naselja Ajdovske planote v občini Žužemberk, da je zaradi okvare na vodnem viru potrebno vodo pred uporabo prekuhati.
Obvestilo velja do preklica!

• 21 oktober 2021
Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

Obveščamo uporabnike pitne vode na Lamutovi ulici v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 22.10.2021 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure. Uporabnikom se zahvaljujemo za razumevanje.

• 20 oktober 2021
Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

Obveščamo uporabnike pitne vode na Jakčevi in Ragovski ulici v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 21. 10. 2021 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 9.00 do predvidoma 14.00 ure. V času izvajanja del bo uporabnikom na voljo oskrba z avtocisterno: telefonska številka: 031-414-456.

Uporabnikom se zahvaljujemo za razumevanje.

Objava prostega delovnega mesta

Projektant

• 20 oktober 2021
Objava prostega delovnega mesta

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto, ki jo zastopa direktor Bojan Kekec, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom:
• Projektant, 1 zaposlitev.

Obvestilo kandidatom! Vse kandidate prosimo, da nam v svoji prijavi na delovno mesto zaupate svoj elektronski naslov na katerega vam bomo poslali odgovor.