OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Projektant II

• 23 september 2022
OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto Projektant II, vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.

Obvestilo - ne bo vode!

Občina Šmarješke Toplice

• 22 september 2022
Obvestilo - ne bo vode!

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Dolenje Kronovo, v občini Šmarješke Toplice, da jutri, 23.9.2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure.

Obvestilo občanom Občine Mirna Peč

Praznjenje greznic ter prevzem blata iz malih komunalnih čistilnih naprav

• 21 september 2022
Obvestilo občanom Občine Mirna Peč

Občanom Občine Mirna Peč sporočamo, da s 1.6.2022 tudi v vaši občini uvajamo redno praznjene grezničnih gošč in blata iz malih malih komunalnih čistilnih naprav oziroma greznic. Storitev bomo obračunali mesečno.

Preklic ukrepa prekuhavanja pitne vode!

Mestna občina Novo mesto

• 21 september 2022
Preklic ukrepa prekuhavanja pitne vode!

Obveščamo vse uporabnike pitne vode v naseljih Velike in Male Brusnice, Ratež, Gumberk, Sela pri Ratežu, Petelinjek, Potov vrh in višjega predela Smolenje vasi v Mestni občini Novo mesto, da ukrep prekuhavanja ni več potreben.

Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!

Mestna občina Novo mesto

• 17 september 2022
Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!
Obveščamo vse uporabnike pitne vode v naseljih Velike in Male Brusnice, Ratež, Gumberk, Sela pri Ratežu, Petelinjek, Potov vrh in višjega predela Smolenje vasi v Mestni občini Novo mesto, da je zaradi povišane motnosti vodnega vira Brusnice, potrebno vodo pred uporabo prekuhati.

Obvestilo velja do preklica.
hd film izle