Smo srcu prijazno podjetje

iHELP zdravstvena kartica

• 14 julij 2021
Smo srcu prijazno podjetje

Komunala Novo mesto je imetnica certifikata Srcu prijazno podjetje, ki omogoča večjo osebno varnost doma, v službi ali na poti. Na pridobitev certifikata Srcu prijazno podjetje smo zelo ponosni, saj je še en dokaz več za to, da odgovornost, ki jo čutimo do naših zaposlenih in občanov, jemljemo resno in si želimo še povečati in izboljšati potrebo in sodelovanje po pomoči sočloveku. S tem namenom smo sprejeli tudi iHELP zdravstveno kartico za večjo osebno varnost in pomoč sočlovek. Vaša skrita varnost v vaši denarnici - iHelp zdravstvena kartica!

Kje so v Novem mestu postavljeni pitniki?

Mestna občina Novo mesto

• 7 julij 2021
Kje so v Novem mestu postavljeni pitniki?

V Novem mestu so pitniki postavljeni na sedmih lokacijah. Dva na na Glavnem trgu, po en na Kapitlju, Loki, Novem trgu, Topliški cesti na avtobusni postaji in v Portovalu.

Otvoritev butika Stara šola Novo mesto

• 6 julij 2021
Otvoritev butika Stara šola Novo mesto
Stara šola Novo mesto v sodelovanju z Mestno občino Novo mesto in Komunalo Novo mesto, vabi na okroglo mizo Trajnostna občina in uradno otvoritev butika Stara šola Novo mesto.
V petek, 9.7.2021 ob 11.00 v pubu Čajarna Stari most.

Vabljeni!

Preklic prekuhavanja pitne vode

Občina Žužemberk

• 2 julij 2021
Preklic prekuhavanja pitne vode

Obveščamo vse uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodnega vira Vinkov vrh v naseljih; Mačkovec, Dvor, Koti, Jama pri Dvoru, Podgozd, Sadinja vas, Stavča vas, Trebča vas, Zafara ter Baragova in Jurčičeva ulica v Žužemberku, da ukrep prekuhavanja pitne vode ni več potreben.

Uporabnikom se zahvaljujemo za razumevanje.

Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!

Občina Žužemberk

• 29 junij 2021
Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!

Obveščamo vse uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodnega vira Vinkov vrh v naseljih; Mačkovec, Dvor, Koti, Jama pri Dvoru, Podgozd, Sadinja vas, Stavča vas, Trebča vas, Zafara ter Baragova in Jurčičeva ulica v Žužemberku, da je zaradi okvare na vodnem viru potrebno vodo pred uporabo prekuhati. Obvestilo velja do preklica.