Mestna občina Novo mesto

• 4 september 2023
Prekinjena oskrba s pitno vodo.
Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Velike, Male Brusnice in Rateža v Mestni občini Novo mesto, da v torek, 5. 9. 2023 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 08.00 do predvidoma 10.00 ure.

NI NAM VSEENO, VSE NAJ BO (SPET) ZELENO

PRIROČNIK ZA OTROKE

• 1 september 2023
NI NAM VSEENO, VSE NAJ BO (SPET) ZELENO

Otroci so bolj pozorni na tukaj in zdaj. V delovnem zvezku Ni nam vseeno, vse naj bo (spet) zeleno jim lahko skozi zabavne kvize, pobarvanke in druge miselne igre pokažemo, kako lahko z majhnimi dejanji tudi sami prispevajo za lepši jutri.

Mestna občina Novo mesto

• 31 avgust 2023
Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Gabrje in Pangrč Grma v Mestni občini Novo mesto, da v petek, 1.9.2023 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 14.00 ure.

Priporočila za izpiranje hišnega vodovodnega omrežja javnih objektov

Šole, vrtci

• 27 avgust 2023
Priporočila za izpiranje hišnega vodovodnega omrežja javnih objektov

V času počitnic je poraba vode v vrtcih in šolah zmanjšana ali prekinjena, zato lahko pride do zastajanja in dviga temperature vode v hišnem vodovodnem omrežju. Posledično tako v omrežju prihaja do razmnoževanja mikroorganizmov ali izločanja nevarnih snovi iz omrežja v pitno vodo, kar lahko predstavlja tveganje za zdravje.

Prekinjena oskrba s pitno vodo

na območju naselja Hrušica, Veliki Slatnik in Križe v Mestni občini Novo mesto

• 22 avgust 2023
  • Avtor: marko
Prekinjena oskrba s pitno vodo
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju naselja Hrušica, Veliki Slatnik in Križe v Mestni občini Novo mesto, da v sredo, 23.8.2023 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure.

Komunala se uporabnikom zahvaljuje za razumevanje.