Preklic ukrepa prekuhavanja pitne vode!

Občina Šentjernej

• 16 avgust 2022
Preklic ukrepa prekuhavanja pitne vode!

Obveščamo uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodovodnega sistema Javorovica, da ukrep prekuhavanja vode ni več potreben.

Obvestilo - ne bo vode!

Mestna občina Novo mesto

• 16 avgust 2022
Obvestilo - ne bo vode!

Obveščamo uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodovodnega sistema Gabrje v Mestni občini Novo mesto, da bo danes, 16. 8. 2022 motena oskrba s pitno vodo zaradi okvare na vodovodnem omrežju. Dela se bodo izvajala predvidoma do 13.00 ure.

Danes ne bo vode!

Občina Šentjernej, Škocjan in Šmarješke Toplice

• 9 avgust 2022
Danes ne bo vode!

Obveščamo uporabnike pitne vode v občinah Šmarješke Toplice, Škocjan in Šentjernej, ki se oskrbujejo iz vodohrana Sračnik, da danes, 9.8.2022 ne bo pitne vode, zaradi popravila vodovodne okvare. Dela se bodo izvajala predvidoma do 15.00 ure.

V času izvajanja del bo uporabnikom na voljo oskrba z avtocisterno tel.št. 051-696-325.

Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!

• 6 avgust 2022
Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!
Obveščami vse uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodovodnega sistema Javorovica, da je zaradi povečane motnosti vodnega vira potrebno vodo pred uporabo prekuhati.
Obvestilo velja do preklica.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Komunalni delavec II, 3 zaposlitve

• 1 avgust 2022
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto komunalni delavec II, vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.

hd film izle