• 27 julij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo!
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju naselja Srebrniče v Mestni občini Novo mesto, da jutri 28. 7. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 14.00 ure. Komunala se uporabnikom zahvaljuje za razumevanje.

UKREP- racionalna raba pitne vode!!

Mestna občina Novo mesto, Občina Šentjernej, Škocjan, Mirna Peč, Žužemberk, Straža, Dolenjske in Šmarješke Toplice

• 21 julij 2022
UKREP- racionalna raba pitne vode!!
Dosledno je potrebno upoštevati stroge varčevalne ukrepe pri porabi vode in upoštevati prepoved uporabe pitne vode za:
- zalivanje vrtov,
- polnjenje bazenov,
- pranje in polivanje cestišč in dvorišč,
- pranje avtomobilov in podobno.
UKREP VELJA DO PREKLICA!

• 20 julij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo!

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju Ulice Slavka Gruma in Cesarjeve ulice v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 21. 7. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 15.00 ure.

• 20 julij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo!

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju Šegove ulice v Mestni občini Novo mesto, da bo danes, 20. 7. 2022 motena oskrba s pitno vodo, zaradi popravila vodovodne okvare. Dela se bodo izvajala od 9.00 do predvidoma 14.00 ure.

Anketa o zadovoljstvu naših uporabnikov!

• 19 julij 2022
Anketa o zadovoljstvu naših uporabnikov!

Vaše mnenje o naših storitvah in o našem delu nam veliko pomeni. Vaše sodelovanje je za nas ključno, saj le z vašimi odgovori lahko dobimo vpogled v naše delo. Ker si stalno prizadevamo, da bi še boljše opravljali naše poslanstvo vas vabimo, da si vzamete nekaj minut časa in rešite anketo.
Za vaše sodelovanje se vam prijazno zahvaljujemo.

hd film izle