Obvestilo občanom Občine Mirna Peč

Praznjenje greznic ter prevzem blata iz malih komunalnih čistilnih naprav

• 21 september 2022
Obvestilo občanom Občine Mirna Peč

Občanom Občine Mirna Peč sporočamo, da s 1.6.2022 tudi v vaši občini uvajamo redno praznjene grezničnih gošč in blata iz malih malih komunalnih čistilnih naprav oziroma greznic. Storitev bomo obračunali mesečno.

Urejanje grobov!

Na pokopališčih Ločna, Šmihel, Srebrniče, Prečna ter Stranska vas

• 20 september 2022
Urejanje grobov!
Urejanje groba predstavlja veliko dela, za katerega v tempu vsakdana hitro zmanjka časa. Grobovi morajo biti urejeni in zasajeni tako, da ne posegajo na sosednje grobove ali poti in da jih ne zarašča plevel.
Storitev urejanja grobov, katero nudimo na pokopališčih Ločna, Šmihel, Srebrniče, Prečna ter Stranska vas, lahko naročite na telefonski številki 07 39 31 392 ali preko ePošte: marko.zagar@komunala-nm.si

Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!

Mestna občina Novo mesto

• 17 september 2022
Obvestilo o prekuhavanju pitne vode!
Obveščamo vse uporabnike pitne vode v naseljih Velike in Male Brusnice, Ratež, Gumberk, Sela pri Ratežu, Petelinjek, Potov vrh in višjega predela Smolenje vasi v Mestni občini Novo mesto, da je zaradi povišane motnosti vodnega vira Brusnice, potrebno vodo pred uporabo prekuhati.

Obvestilo velja do preklica.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Skladiščnik, 1 zaposlitev

• 14 september 2022
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto SKLADIŠČNIK, vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.

Odvoz kosovnih odpadkov

• 13 september 2022
Odvoz kosovnih odpadkov

Naročilo lahko posredujete prek telefona 07 39 32 456 ali elektronske pošte narocilo@komunala-nm.si. Naročilo velja za en odvoz, do 2 m3 kosovnih odpadkov. Odvoz kosovnih odpadkov izvajamo celo leto.

hd film izle