Obvestilo – motena oskrba s pitno vodo

• 15 januar 2024
  • Avtor: marko
Obvestilo – motena oskrba s pitno vodo
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode v naseljih Drašča vas, Klečet, Šmihel pri Žužemberku, Dešeča vas, Budganja vas, Stranka vas v občini Žužemberk, da bo jutri, 16.1.2024 motena oskrba s pitno vodo zaradi nujnih vzdrževanih del. Dela se bodo izvajala predvidoma od 8.00 do 14.00 ure.

Komunala se uporabnikom zahvaljuje za razumevanje.

Obvestilo porabnikom o načinih obveščanja javnosti

Skladno z Uredbo o pitni vodi (Ur.l. RS 61/23) in Navodilom o načinih obveščanja (Ur.l. RS 109/23)

Obvestilo porabnikom o načinih obveščanja javnosti
Kot vsako leto, vam tudi letos, skladno z določbami Uredbe o pitni vodi in Navodili o načinih obveščanja, posredujemo informacijo o načinih in rokih obveščanja porabnikov pitne vode iz vodovodnih sistemov, ki so v našem upravljanju.

Odpadno jedilno olje

Brošura za občane

Odpadno jedilno olje

Naj krožno gospodarjenje z odpadki postane naš način življenja! Že dolgo skrbimo za zdravo okolje, svoje zdravje in kvaliteto življenja, sejemo in sadimo. Naj vam priložena brošura služi kot osnova pri pravilnem rokovanju z odpadnim jedilnim oljem.

Informator o odpadkih!

Kam odložim odpadke?

Informator o odpadkih!

Zavest posameznika o varstvu narave se začne oblikovati že v otroštvu, v družinskem okolju in kasneje med vrstniki v vrtcu in šoli. Le na tak način vzgojimo odgovorne člane družbe z razvito okoljsko etiko in čutom za okolje.

Preklic prekuhavanja pitne vode

Občina Žužemberk

• 22 december 2023
Preklic prekuhavanja pitne vode

Obveščamo vse uporabnike pitne vode v naseljih Drašča vas, Klečet, Šmihel pri Žužemberku, Dešeča vas, Budganja vas, Stranska vas, Dolga vas ter ulice Trške njive, Nad Miklavžem, Breg ter Grajski trg 51,52 v občini Žužemberk, da ukrep prekuhavanja pitne vode ni več potreben.