Kje so v Novem mestu postavljeni pitniki?

• 1 junij 2022
Kje so v Novem mestu postavljeni pitniki?

V Novem mestu so pitniki postavljeni na sedmih lokacijah. Dva na na Glavnem trgu, po en na Kapitlju, Loki, Novem trgu, Topliški cesti na avtobusni postaji in v Portovalu.

Kaj morate vedeti pri POLNJENJU BAZENOV s pitno vodo?

• 23 maj 2022
Kaj morate vedeti pri POLNJENJU BAZENOV s pitno vodo?

V primeru rabe pitne vode za polnjenje bazenov, uporabnik plača vse obveznosti, ki so vezane na obračun vodarine, to je okoljsko dajatev in nanje navezujoče obveznosti, torej tudi obveznosti odvajanja in čiščenja komunalne odpadne vode oziroma praznjenja greznic.
Polnjenje bazenov iz javnega hidrantnega omrežja ni dovoljeno.
Kadar je v veljavi omejitev porabe pitne vode, se polnjenje bazenov ne sme izvajati nikjer na sistemu.

Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Ratež v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 24. 5. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure.

Občina Šentjernej

Prekinjena oskrba s pitno vodo. 💦

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselij Brezje pri Šentjerneju, Ledeča vas, Gruča, Groblje pri Prekopi, Ostrog in Šentjakob v občini Šentjernej, da jutri, 24. 5. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 14.00 ure.

Prekinjena oskrba s pitno vodo!

• 21 maj 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo!
Komunala Novo mesto obvešča uporabnike pitne vode na območju Cikave in Smolenje vasi, da danes (21.5.2022) ne bo pitne vode zaradi okvare glavnega vodovoda. Popravilo bo trajala predvidoma do 16.00 ure.
hd film izle