Danes ne bo vode!

Mestna občina Novo mesto

• 23 september 2021
Danes ne bo vode!
Obveščamo vse uporabnike pitne vode v naseljih Cikava, Mali Slatnik in Smolenje vasi, v Mestni občini Novo mesto, da danes 23.9.2021 predvidoma do večernih ur, ne bo vode zaradi popravila okvare na vodovodnem omrežju.
Komunala prosi za razumevanje.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Sodelavec za tehnično vzdrževanje I

• 23 september 2021
OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Komunala Novo mesto d.o.o., Podbevškova ulica 12, 8000 Novo mesto,
ki jo zastopa direktor Bojan Kekec, objavlja prosto delovno mesto, za določen čas, s polnim delovnim časom: Sodelavec za tehnično vzdrževanje I, 1 zaposlitev.

Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Občina Dolenjske Toplice

• 21 september 2021
Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju Meniške vasi v občini Dolenjske Toplice, da jutri, 22.9.2021 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure.

Kompostiranje / ločeno odlaganje bioloških odpadkov!

• 20 september 2021
Kompostiranje / ločeno odlaganje bioloških odpadkov!

Jesen je najbolj primeren čas da se lotimo zlaganja kompostnega kupa, saj je še vedno dovolj toplo, sonce pa ne pripeka več z vso močjo. Prav tako se jeseni nabere dovolj listja in vrtnih ostankov, da lahko začnemo pripravljati kompost. Zakonodaja o ravnanju z biološkimi odpadki povzročitelje odpadkov prvenstveno napotuje na hišno kompostiranje, v primeru ko to ni možno, pa mora izvajalec javne službe poskrbeti za zbiranje in odvoz teh odpadkov. Na kompostni kup sodijo enaki odpadki, kot bi jih sicer odlagali v rjavo posodo.

Motena oskrba s pitno vodo!

Občina Šentjernej

• 19 september 2021
Motena oskrba s pitno vodo!
Obveščamo vse uporabnike pitne vode na območju Šentjerneja, Gor. Vrhpolja, Sel in Šmarja, da bo danes 19.9.2021 do predvidoma 15.00 ure motena oskrba zaradi okvare glavnega vodovoda v Dobravi pri Škocjanu.