• 7 september 2022
Obvestilo - ne bo vode!

Uporabnike pitne vode na območju Cesarjeve in Šegove ulice v Mestni občini Novo mesto obveščamo, da jutri, 8.9.2022 ne bo pitne vode, zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 14.00 ure.

Obvestilo ne bo vode!

• 6 september 2022
Obvestilo ne bo vode!
Uporabnike pitne vode na območju Cesarjeve ulice v Mestni občini Novo mesto obveščamo, da danes, 6.9.2022 ne bo pitne vode, zaradi popravila okvare na vodovodnem sistemu. Dela se bodo izvajala predvidoma do 18.00 ure.

Trajnostno v novo šolsko leto

• 6 september 2022
Trajnostno v novo šolsko leto
Vabljeni na našo 15. prireditev »Trajnostno v novo šolsko leto«, ta petek 9.9., ob 9h v vsakem vremenu, na Glavnem trgu v Novem mestu. Na naši stojnici lahko odgovorite na kratka vprašanja in prejmete nagrado, lahko se z nami malo pogovorite in prejmete simbolično praktično nagrado. Kdo vse bo z nami? Mogoče pa vas zanima aktualen projekt NoviKrog? Kaj je cilj projekta?

• 5 september 2022
Obvestilo - ne bo vode!

Uporabnike pitne vode na gornjem območju Podbevškove ulice v Mestni občini Novo mesto obveščamo, da danes, 5.9.2022 ne bo pitne vode, zaradi izvajanja nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 22.00 do predvidoma 6.00 ure zjutraj.

Začetek šolskega leta – poziv upravljavcem

• 23 avgust 2022
Začetek šolskega leta – poziv upravljavcem

Začetek šolskega leta – poziv upravljavcem vzgojno varstvenih zavodov in šol glede izpiranja vodovodnega omrežja
V času šolskih počitnic je poraba pitne vode v vrtcih in šolah zmanjšana ali prekinjena, zato se v vodovodnem sistemu teh objektov ustvarijo ugodni pogoji za razmnoževanje mikroorganizmov v pitni vodi.

hd film izle