Občina Šmarješke Toplice

• 6 junij 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo.
Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Šmarješke Toplice, Brezovica in Šmarjeta v občini Šmarješke Toplice, da danes, 6. 6. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 22.00 do predvidoma 1.00 ure.

Danes je svetovni dan okolja.

• 5 junij 2022
Danes je svetovni dan okolja.

Zemlja je naš edini dom in človeštvo mora varovati svoje omejene vire. Poudarek je na čistejšem, bolj zelenem in trajnostnem življenju, v sožitju z naravo.

Kje so v Novem mestu postavljeni pitniki?

Mestna občina Novo mesto

• 1 junij 2022
Kje so v Novem mestu postavljeni pitniki?

V Novem mestu so pitniki postavljeni na sedmih lokacijah. Dva na na Glavnem trgu, po en na Kapitlju, Loki, Novem trgu, Topliški cesti na avtobusni postaji in v Portovalu.

Mestna občina Novo mesto

• 27 maj 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Stopiče v Mestni občini Novo mesto, da v ponedeljek, 30. 5. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma do 13.00 ure.

Občina Dolenjske Toplice

• 26 maj 2022
Prekinjena oskrba s pitno vodo.

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Pod Cvingerjem v Dolenjskih Toplicah, da danes, 26. 5. 2022 ne bo pitne vode zaradi popravila okvare javnega vodovoda. Popravilo bo trajalo predvidoma do 15.00 ure.

hd film izle