Priporočila za izpiranje hišnega vodovodnega omrežja javnih objektov

Šole, vrtci

• 18 avgust 2022
Priporočila za izpiranje hišnega vodovodnega omrežja javnih objektov

V času počitnic je poraba vode v vrtcih in šolah zmanjšana ali prekinjena, zato lahko pride do zastajanja in dviga temperature vode v hišnem vodovodnem omrežju. Posledično tako v omrežju prihaja do razmnoževanja mikroorganizmov ali izločanja nevarnih snovi iz omrežja v pitno vodo, kar lahko predstavlja tveganje za zdravje.

• 18 avgust 2022
Obvestilo - ne bo vode!

Odjemalce pitne vode obveščamo, da bo jutri, v petek 19. avgust 2022, predvidoma od 8.00 do 12.00 ure, zaradi nujnih vzdrževalnih del motena dobava pitne vode na območju Slavka Gruma /51, 53, 53 a, 100, 102/ ter Šipčevega hriba 17, v Mestni občini Novo mesto.

• 17 avgust 2022
Obvestilo - ne bo vode!

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju Ragovske ulice, V Ragov log, Kandijske ceste ter Jakčeve ulice v Mestni občini Novo mesto, da bo jutri, 18. 8. 2022 motena oskrba s pitno vodo. Vzdrževalna dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure.

Preklic ukrepa prekuhavanja pitne vode!

Občina Šentjernej

• 16 avgust 2022
Preklic ukrepa prekuhavanja pitne vode!

Obveščamo uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodovodnega sistema Javorovica, da ukrep prekuhavanja vode ni več potreben.

• 16 avgust 2022
Obvestilo - ne bo vode!

Obveščamo uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodovodnega sistema Gabrje v Mestni občini Novo mesto, da bo danes, 16. 8. 2022 motena oskrba s pitno vodo zaradi okvare na vodovodnem omrežju. Dela se bodo izvajala predvidoma do 13.00 ure.

hd film izle