• 2 november 2022
Jutri ne bo vode!

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju Gosjakove ulice v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 3.11.2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 12.00 ure.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Strokovni sodelavec za strateške projekte

• 28 oktober 2022
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto, strokovni sodelavec za strateške projekte, vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Strokovni sodelavec za investicije II, 2 zaposlitvi

• 28 oktober 2022
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

Si želite postati naš novi sodelavec oziroma sodelavka? V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto, strokovni sodelavec za investicije II, 2 zaposlitvi, vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.

• 25 oktober 2022
Jutri ne bo vode!
Obveščamo uporabnike pitne vode na območju Broda in Topliške ceste 9 in 9a v Mestni občini Novo mesto, da jutri, 26.10.2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 11.00 ure.

Danes ne bo vode!

• 25 oktober 2022
Danes ne bo vode!

Obveščamo uporabnike pitne vode na območju Podbevškove ulice v Mestni občini Novo mesto, da danes, 25.10.2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 17.00 do predvidoma 24.00 ure.

hd film izle