Motna pitna voda!

Mestna občina Novo mesto

• 9 oktober 2022
Motna pitna voda!
Prejeli smo obvestilo da novomeški gasilci v Mestni občini Novo mesto preizkušajo hidrate, posledično je voda kalna.
Naša dežurna služba že izpira cevovode. Zahvaljujemo se za razumevanje.

Občina Šentjernej

• 7 oktober 2022
Obvestilo - ne bo vode!
Obveščamo vse uporabnike pitne vode, ki se oskrbujejo iz vodovodnega sistema Vrhpolje, da bo v ponedeljek, 10.10. in torek 11.10. 2022 zaradi nujnih vzdrževalnih del na vrtini Cerov log, motena oskrba s pitno vodo. Vodo bo potrebno pred uporabo v prehrambne namene prekuhati.

OBJAVA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA

Vodja sektorja za razvoj in investicije

• 7 oktober 2022
OBJAVA PROSTEGA  DELOVNEGA MESTA

V svoj kolektiv vabimo ambiciozne, sposobne in odgovorne sodelavce. Če želite postati naš/a sodelavec oziroma sodelavka in ustrezate razpisnim pogojem za prosto delovno mesto Vodja sektorja za razvoj in investicije, vas vabimo, da nam pošljete svojo vlogo za zaposlitev.

Občina Škocjan

• 3 oktober 2022
Obvestilo - ne bo vode!
Obveščamo uporabnike pitne vode na območju naselja Zagrad, Klenovik, Gabrnik in Goriška gora v občini Škocjan, da jutri, 4. 10. 2022 ne bo pitne vode zaradi nujnih vzdrževalnih del. Dela se bodo izvajala od 8.00 do predvidoma 14.00 ure.

Danes ne bo vode!

Mestna občina Novo mesto

• 1 oktober 2022
Danes ne bo vode!